Otevřený dopis premiérovi: Konopí nesmí být obětí boje proti syntetickým drogám!

Vážený pane premiére,
obracím se na Vás s naléhavou žádostí ve věci připravovaných opatření proti nebezpečným syntetickým látkám na trhu.
Plně
rozumím tomu, že stát musí chránit občany před syntetickými drogami,
včetně těch, které jsou uměle aplikovány na květ konopí a prodávány
způsobem ohrožujícím děti, mladé lidi i veřejné zdraví. Právě proto Vás
však žádám, aby se boj proti syntetickým drogám nezvrhl v další
poškození nemocných, seniorů, pěstitelů, podnikatelů a všech lidí, kteří
užívají nebo zpracovávají legální neomamné konopí s vysokým obsahem kanabinoidu CBD. Celý článek zde

Via: BL

    

V kategorii Zprávy

Příspěvek zaslal/a admin on 25.6.2026

Diskuze ke článku

Přihlaste sepro zasílaní komentářů.

Další příspěvky