Rád bych Vás ještě před koncem školního roku upozornil na velmi zajímavou akci think tanku Ministr zdraví, který ve spolupráci s dětským ombudsmanem, Unií rodičů, Asociací ředitelů ZŠ ČR a Národní sítí zdravých měst vydal výzvu za omezení prodeje energy drinků pro osoby mladší 16 let.
K výzvě se můžete připojit skrze tento formulář, ať už jako zástupci instituce či jako jednotlivci, možno i obojí. Celý článek zde
Via: BL
V kategorii Zprávy
Příspěvek zaslal/a admin on 22.6.2026



