Děti se ve školách musí naučit, jak se vůbec učit. Netahejme do toho umělou inteligenci, radí držitel Nobelovy ceny

By Ondřej Houska

Umělá inteligence je velkou příležitostí, ale ve školách bychom si na ni měli dát velký pozor. Může tam napáchat víc škody než užitku, varuje aktuální držitel Nobelovy ceny za ekonomii. To a mnohem víc se dozvíte v newsletteru Ředitelé Evropy, který… Celý článek zde

Via: Berg Michael

    

V kategorii Zprávy

Příspěvek zaslal/a admin on 4.6.2026

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky